Osmanlı Alem
Cami Aksesuarları
Cami Alemi

Kubbe Alemleri


Cami Kubbe Alemleri, Cami Alemi ve Kubbe Alemi Fiberglas malzemeden üretilmiştir. Cami Alemleri istenilen renk ve ebatlarda üretilir.
Kubbe Alemleri
fiberglass malzemeden üretilmiştir. Diğer cami alemlerine kıyasla daha hafif, sağlam ve uzun ömürlüdür. Kubbe Alemlerimiz paslanmaz, solmaz, kararma yapmaz ve kullanmış olduğumuz 1.Kalite akrilik boya sayesinde rengi ilk günkü gibi parlaktır. Fiberglas malzeme günümüzde de artık bir çok ürün de yaygın olarak kullanılır. Fiberglas Cami Alemleri hafif ve sağlamlığı ile Cami, Minare ve Şadırvanlarda en çok tercih edilen alemlerdir.Kubbe Alemleri Tüm Kubbe Alemlerimiz Fiberglass'dan üretilmiştir. Paslanma ve terleme yapmaz. Darbeye ve Hava Şartlarına Karşı Dayanıklıdır.
Cami Alemi, Kubbe Alemi fiberglas malzemeden üretilmiştir. Cami Alemi ve Kubbe Alemi istenilen renk ve ebatlarda üretilir. Cami Kubbe Alemleri

Cami Alemleri

Tüm Kubbe Alemlerimiz Fiberglass'dan üretilmiştir.
Kubbe Alemlerimizi camilerin dış dekorasyonuna uygun olarak, osmanlı mimarisinden ve eski eserlerden ilham alarak üretmekteyiz.

Cami Kubbe Alemleri

Kubbe Alemlerimizin dayanıklılık bakımından daha sağlam olması için fiberglass malzeme kullanmaktayız. Paslanma, kararma yapmayan fiberglass hava şartlarına ve oluşabilecek darbelere karşı son derece dayanıklıdır.

Fiberglass Kubbe alemleri, Bakır Kubbe Alemleri fiyatlarına göre daha uygundur. 

Kubbe Alemi

Kubbe Alemleri fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizi Sosyal Medya Adreslerimizden takip edebilirsiniz. Facebook | İnstagram


Tasarım: Melih KIZILAY